Hafta Sonu da ÇalışıyoruzAnkara Profesyonel Temizlik Şirketi

 ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETİ

  BİZİ TÜM TEMİZLİK ŞİRKETLERİNDEN  ÜSTÜN TUTAN ÖZELLİKLERİMİZ.  

​​​​​​​​​​ TEMİZLİK  BİZDEN SORULUR .COM


- Haymana

- Kalecik

- Kazan

- Keçiören

- Kızılcahamam

- Mamak

- Nallıhan

- Polatlı

- Pursaklar

- Sincan

- Şereflikoçhisar

- Yenimahalle

-  Akyurt

-  Altındağ

-  Ayaş

-  Bala

-  Beypazarı

-  Çamlıdere

-  Çankaya

-  Çubuk

-  Elmadağ

-  Etimesgut

-  Evren

-  Gölbaşı

-  Güdül

​​​                       Personellerimizi özenle seçeriz. İnsan kaynaklarımız personellerimizi seçtiğinde adaylarımız bir eğitime tabi tutulurlar. Eğitim sonrasında, onları bir staj bekler ve bu staj ayrıca eleman adaylarımız için bir sınavdır. Bu sınavı geçen personellerimiz hizmet vermeye başlar. Bu da yeterli değildir, elemanlarımız çalışmaya başladıklarında her temizlikten sonra, sizlerden 100 üzerinden bir puan alırlar ve bu puan 80 puanın altına düştüğü an da çalışmaya devam edemezler. İyi puan aldıklarında onlara prim verip ödüllendiririz ki yaptıkları işlerinin kalitesi daha da artsın . Ayrıca yavaş çalıştıklarına dair 3 şikayette şirket ile ilişikleri kesilir. Çünkü çalışma saati elemanımızı korumak için var ise sizin ödediğiniz ücrettin hakkını da bu şekilde korur ve ödenen her kuruşun hakkını verecek personeller ile çalışmaya devam ederiz.
                              Temizlik süresi boyunca elemanlarımızın cep telefonu ile şirket dahili dışında konuşmaları yasaktır. 
 Sigara içmeyen personel seçeriz fakat işini iyi yapan sigara içen personelimizin de 8 saatlik çalıma süresi boyunca evin dışında sadece 2 sigara içme hakkı vardır. Tüm bunların yanı sıra personelimiz evinizden ayrılırken, sizler onların yaptığı işleri kontrol edip beğenmediğiniz yerleri tekrardan yaptırma hakkına sahipsinizdir. Biz işimizi hızlı yaparken savruk davranmayız ve tek isteğimiz de yapılan işi ev sahibinin beğenmesidir. Beğenmediği taktirde o evden ayrılmayız. 

Ev temizliği demek bizim hafife aldığımız, yada küçümsediğimiz bir iş değildir.

                                    Temizlik Bizden Sorulur. Com Ekibi olarak biz sizin evinize yani hayatta en fazla zaman geçirip huzur bulduğunuz yuvalarınıza bu kadar değer veririz. Evlerinizde temizliğe ve hijyene değer veriyor iseniz, evinizin temizliğinden biz sorumluyuz. Sizlere hizmet vermek ve işimizi hakkı ile yapmak için sizleri bekliyoruz ve size sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. ​​ev temizliği 300 TL

Den Başlayan Fiyatlarla

Ankara Temizlik şirketleri

        PROFESYONEL  EV - VİLLA - OFİS

          TEMİZLİĞİ  EĞİTİMLİ PERSONEL

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......