Apartman ve merdiven temizliğinde tüm ekipmanlar ve temizlik deterjanları tarafımızdan karşılanır siz su vermek dışında hiç bir şeye karışmazsınız.. Yıkanmaya uygun apartmanlar yıkanarak ve çek pas ile , yıkanmaya elverişli değilse paspas yapılarak temizliği yapılır. Haftada 1 gün detaylı temizlik yapılır ve detaylara girilir. Bahçe varsa bahçede çöplerin toplanması bahçe çitlerinin temizliği gibi detaylara da önem veririz. Bizden fiyat almadan hiç kimse ile anlaşma yapmayın. 

Apartman Merdiven Temizliği için fiyat alınız.


apartman Temizliği

                  Apartman ve merdiven temizliğinde tüm ekipmanlar ve temizlik deterjanları tarafımızdan karşılanır. Yıkanmaya uygun apartmanlar yıkanarak, yıkanmaya elverişli değilse, ıslak kuru paspas yapılarak temizliği yapılır. Haftada 1 gün detaylı temizliği ve detaylara girilir. Bahçe varsa bahçede çöplerin toplanması bahçe çitlerinin temizliği gibi detaylara önem veririz. Bizden fiyat almadan hiç kimse ile anlaşma yapmayınız. temizlikbizdensorulur.com ekibi olarak, apartman temizliğinizi gönül rahatlığı ile bize bırakabilirsiniz. Apartman temizliği alan, apartman sakinlerine de ev temizliği konusunda yüzde 20 ye varan indirimler uygulamaktayız. Kat maliklerinin evlerine göre fiyatlarımız hakkında ev temizliği fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Elemanlarımız ev temizliği konusunda eğitimli deneyimli ayrıca sizden aldıkları puan sitemi ile de sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bizden alacağınız temizlikten memnuniyetinizi sizlere yönlendirdiğimiz puan cetveli ile bizlere ulaştırırsınız, bu sayede elemanlarımızın evinizde nasıl çalıştığı hakkında bilgi almış oluruz. Böylece elemanlarımızı denetlemiş olur, sizlere de işinin ehli elemanlar yollarız. 


Apartman temizliği bittikten sonra parfüm kullanılmamaktadır. Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil, zehirli kimyasal gaz saçmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı asla kullanmıyoruz, çünkü bu ileride çok zarar verir. Nemli bezle tozunu alarak temizlik yapıyoruz. Bu sayede zarar görmeyen asansör çelikleri daha uzun süre parlaklığını korumaktadır. 

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Temizlik hizmetlerimiz iki personel tarafından yapılır. Bütün temizlik araç gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilir. Her hafta merdiven, kapı,cam silinir ve korkuluklar,  varsa asansör temizliği  yapılmaktadır.

Ayda bir ise nadir tozlanan posta kutusu, elektrik su sayaçları, doğalgaz saatleri ve boruları temizlenmektedir. Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden karşılanmaktadır. Bunların dışında sormak istediğiniz tüm sorularınız için telefonlarınızı bekliyoruz. 


Apartman periyodik temizliklerinde sizlerin isteği doğrultusunda her zaman ayda dört defa temizlik almak zorunda değilsiniz, ihtiyacınıza göre on beş günde bir yada ayda bir şeklinde de temizlik alabilirsiniz. Sizlerin yapacağı seçime göre temizlik gününüzde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yapacağınız bu periyodik seçimlerde ücretlerimiz değişkenlik göstermekte olduğunu da unutmayınız . Aylık fiyatlarımız ile haftalık fiyatlarımız arasında ki fark kirlilik oranına göre değişkenlik göstermektedir. 

ev temiZLİği 79 TL

​den başlayan fiyatlarla

 0534 788 29 25


......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......