​​ev temizliği 300 TL

Den Başlayan Fiyatlarla

                         Bornova'nın her semtine temizlik hizmeti sunmaktayız. Çalışma şeklimiz Yarım Gün ve Tam Gün olarak iki sistemde 1 kişi göndermekteyiz. Tam günde elemanımızın öğle yemeği size aittir. Çalışma disiplinimizde elemanlarımızın günde sadece 3 kez sigara içme ve mola verme hakkı vardır, molası dışında ve şirket dahili dışında cep telefonu ile konuşması kesinlikle yasaktır. Yapılan işi teslim alırken kontrolümüz sizlersiniz. Sizlerin vereceği puan sistemi ile elemanlarımızı değerlendiririz , bu da en önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu her şeyden daha çok sizlere değer verdiğimizi gösterir. Elemanımız iş bitiminde yapılan temizliği kontrolünü bekler ve beğenilmeyen bir yer olursa tekrardan eksiklerini  giderir. Bornova Temizlik denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan dolayı, gururluyuz, bizleri denemedi iseniz size sadece 1 telefon kadar uzağız. 

Profesyonel Temizlik Şirketi

Hafta Sonu da Çalışıyoruz
Bornova Temizlik Şirketleri arasında neden en başarılı şirket olma ünvanını taşıyoruz

                           Evinizde yapılan temizlik bu güne kadar görmediğiniz şekilde farklı bir temizlik oluyor, elbette önceliğimiz, sizlerin isteği doğrultusundadır. Cam silerken bile çift kova kullanıyoruz bunun anlamı görünmeyen kirleri bile çıkartma özelliğimizdir. 

                           Kir nedir nasıl oluşur ? Yaşadığımız Ülke Ve Şehrimizin Üstünden ne yazık ki bir toz bulutu geçmektedir. Bu toz bulutu yüzünden Avrupa ülkelerine oranla, çok daha erken kirleniyoruz. Örneğin Almanya'da bir kişi arabasını 6 ayda bir temizlerken, bizler haftada bir temizleme işlemi yapmaz isek arabalarımız resmen kapkara oluyor. Bu toz bulutu ne yazık ki penceremizi açtığımız anda evimize doluşuyor. Toz önce tutunmaya başlar tutunduğu zaman da üstünde biriktirmeye başlar, düzenli temizlik ile bunlardan kurtulmak kolaylaşır. Fakat mutfak dolaplarında yağ ile birleşir ve yine düzenli temizlik yapılmadığı taktirde kirden kurtulmamız zorlaşır.  Daha kötüsü bu toz görünmeyen yerlerde çok daha fazla birikir, bizim farkımız bu görünmeyen tozları ve kirleri ortadan kaldırmaktır. küçük bir örnek vermek gerekirse, kapılar silinir fakat üstleri unutulur. Kapınızı her kapattığınızda burada biriken kirli tozlar evinize yağar. Yapılan temizliği uzun süre kalması için detaylar önemlidir. Biz bu detaylara her zaman önem veririz. Önemli olan evinizin temizlik gününde temiz olması değil bizden sonra da uzun süre temiz kalmasıdır. 

                          Temizlik Şirketleri arasında ki en büyük farkımız budur. Biz evinizi evimiz gibi temizleriz. Personellerimiz bu eğitimleri aldıktan ve staj tamamladıktan sonra size hizmet etmeye başlar. Ve müşteri memnuniyeti puanlama sistemimiz ile devamlı kontrol edilirler.  Puanlama sistemimizin tek amacı bilinçli olmayan müşterilerimize bile evlerini teslim alırken nerelere dikkat etmeleri nereleri kontrol etmeleri konusunda bilinçlendirmektir. 

Bornova Temizlik Şirketi

        PROFESYONEL  EV - VİLLA - OFİS

          TEMİZLİĞİ  EĞİTİMLİ PERSONEL

Bornava Temizlik Şirketleri
​​​​​​​​​​ TEMİZLİK  BİZDEN SORULUR .COM
......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......