PROFESYONEL  EV - VİLLA - OFİS

          TEMİZLİĞİ  EĞİTİMLİ PERSONEL


Kesinlikle aracı firma değildir.

Facebook Sayfamız

İstanbul Temizlik Şirketi

​​                       Personellerimizi özenle seçeriz. İnsan kaynaklarımız personellerimizi seçtiğinde adaylarımız bir eğitime tabi tutulurlar. Eğitim sonrasında, onları bir staj bekler ve bu staj ayrıca eleman adaylarımız için bir sınavdır. Bu sınavı geçen personellerimiz hizmet vermeye başlar. Bu da yeterli değildir, elemanlarımız çalışmaya başladıklarında her temizlikten sonra, sizlerden 100 üzerinden bir puan alırlar ve bu puan 80 nin altına düştüğü an da çalışmaya devam edemezler. İyi puan aldıklarında onlara prim verip ödüllendiririz ki yaptıkları işlerinin kalitesi daha da artsın . Ayrıca yavaş çalıştıklarına dair 3 şikayette şirket ile ilişikleri kesilir. Çünkü çalışma saati elemanımızı korumak için var ise sizin ödediğiniz ücrettin hakkını da bu şekilde korur ve ödenen her kuruşun hakkını verecek personeller ile çalışmaya devam ederiz.
                              Temizlik süresi boyunca elemanlarımızın cep telefonu ile şirket dahili dışında konuşmaları yasaktır. 
 Sigara içmeyen personel seçeriz fakat işini iyi yapan sigara içen personelimizin de 8 saatlik çalıma süresi boyunca evin dışında sadece 2 sigara içme hakkı vardır. Tüm bunların yanı sıra personelimiz evinizden ayrılırken, sizler onların yaptığı işleri kontrol edip beğenmediğiniz yerleri tekrardan yaptırma hakkına sahipsinizdir. Biz işimizi hızlı yaparken savruk davranmayız ve tek isteğimiz de yapılan işi ev sahibinin beğenmesidir. Beğenmediği taktirde o evden ayrılmayız. 

Ev temizliği demek bizim hafife aldığımız, yada küçümsediğimiz bir iş değildir.

                                    Temizlik Bizden Sorulur. Com Ekibi olarak biz sizin evinize yani hayatta en fazla zaman geçirip huzur bulduğunuz yuvalarınıza bu kadar değer veririz. Evlerinizde temizliğe ve hijyene değer veriyor iseniz, evinizin temizliğinden biz sorumluyuz. Sizlere hizmet vermek ve işimizi hakkı ile yapmak için sizleri bekliyoruz ve size sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. 0 534 788 29 25    


 BASINDA TEMİZLİK BİZDEN SORULUR

 BUSINNESS CHANNEL TÜRK KANALINDA  İŞİN EHLİ PROGRAMI KONUĞU OLDUK.

​​​​​​​​​​ TEMİZLİK  BİZDEN SORULUR .COM

ev temiZLİği 210TL​​                            Hepimizin bir vileda kullanma şekli vardır.  Sitemizden bu açıklamayı yapmak hiç doğru değil ama tüm iyi niyetimiz ile doğru temizlik anlayışını yaymak istiyoruz.  Evinizin temizliğinde bizi seçmeseniz bile evinizde doğru işlem yapılır yada yanlış işlem yapanları uyarabilir doğrusunu öğretebilirsiniz. 

Vilada kullanım şeklini  bu güne kadar tüm ev hanımları ve tüm temizlik şirketleri yanlış uygular. Neden mi ?   Çünkü vileda kovasına deterjan doldururlar ve temizlik yaptıktan sonra pislenen vileda ucunu deterjanlı suya batırıp  pislenmesine neden olurlar. Daha sonra pislenen deterjanlı su ile temizlik yapılmaya çalışılır. 

Oysa vileda kovasına duru su konulur ayrı bir kovayada deterjanlı su, vileda ucunu önce deterjanlı suya batırıp sıktıktan sonra  temizliğe başlanır pislenen videlada ucu vileda kovasında ki duru suda çalkalandıktan sonra sıkılıp TEMİZ deterjanlı kovaya batırılıp sonra sıkıp temizliğe devam edilir. Böylece bütün kir duru suda birikir ve arada duru suyumuzu değiştirmekte çok fayda vardır. 

                         Eski kullandığımız sistemde pislenen deterjanlı suyu heryere bulaştrmaktan başka işlem yapılamaz ama ne yazık ki temizlik anlayışı bu eski sitemden ibarettir .  Eski sitemle temizlik yapıldığında parmaklarınızı yere sürtüp kontrol edin parmaklarınız toz olacaktır. Ama size öğretmiş olduğumuz bu sistem ile yerleriniz tertemiz olacak ve eviniz çok daha uzun süre temiz kalacaktır. Gizli Formül Bitkisel ürünümüz ile yapılan temizlikte evinize ekstra bir parlaklık sağlanır. Bu da hiç bir yerde satılmadığı için Evinizi her zaman biz temizlemekten gurur duyarız. TEMİZLİK BİZDEN SORULUR . COM

  İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ev - Villa - Ofis - Boş Ev -  İnşaat sonrası 

Temizlikleriniz Eğitimli Personellerimiz İle Gerçekleştirilir.

          100 TL ye temizlik elbetteki küçük metrekare evler için geçerli fiyatımızdır. Sizde taktir edersiniz ki 50 m2 ev ile 300 m2 ev için temizlik ücreti aynı fiyata olması mümkün değildir. Bunun yanı sıra çok kirli bir evin temizliği ile yaşadığımız evin temizliği de aynı fiyata olması imkansızdır. Bu yüzden çalışma saatimiz ve çalışma saat ücretlerimiz vardır. 

          Sizleri temizlik konusunda biraz bilgilendirmek isteriz. Dolu ev yani oturduğunuz evdir, ve bu evlerin temizliği bizim kolay temizlik dediğimiz sınıfa girer. Tabi ki de her ev aynı değildir. Oturduğumuz evlerde camları bir defa yerleri bir defa silmek yeterli​ olur, fakat boş evlerde ve inşaat sonrası evlerde işimiz zordur. Boş evlerde taktir edersiniz ki tozlanma ve kirlenme oranı oturduğumuz eve oranla çok daha fazladır. Ve ayrıca dip temizlik şarttır. Yani dolap içleri, üstleri, kapıların üstüne kadar her yer temizlenir. Biz temizlik yaptıktan sonra, kapıyı kapattığınızda evinize toz yağmasın ve sizde bu toz nereden geldi diye düşünmek zorunda kalmayın. Çoğu zaman evinizde temizlik yaparsınız ve ertesi gün bu tozlar nereden geldi diye düşünürsünüz. Bizim amacımız size göstermelik bir temizlik yapmak değildir, fiyatlarımız birçok temizlik firmasına oranla oldukça düşüktür, hesaplı olmamızın en büyük sebebi seri çalışıp boşa zaman harcamadığımız içindir. İnşaat sonrası evlere gelince işimiz oldukça zordur, ama biz zordan kaçmayız, tabi ki de bu gibi ayrıntılarda fiyatlarımız farklılık göstermektedir.

        Çalışma saatlerimiz, çalışanlarımızın hakkını korumak için ve her çalıştıkları saat için hak ettikleri mesai ücretlerini almaları için vardır. Çalışanlarımızın haklarını koruduğumuz gibi sizin ödediğiniz her kuruşun da hakkını vermenin peşinde olduğumuz önemle belirtmek isteriz.

Çalışan elemanlarımızı uzaktan sizlerin aracılığı ile kontrol eder ve değerlendirmeleriniz sonucunda hatalarımızı haftalık yaptığımız toplantılar ile değerlendirip, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli olarak geliştiririz. Ayrıca elemanlarımız bir eğitim aldıktan ve stajlarını tamamlamayı başardıktan sonra bizimle çalışmaya başlar ve sizlerden aldığı puanlar ile çalışma hayatına ya devam eder, yada işine son veririz. Elemanlarımızın eviniz de çalışırken telefon ile konuşmaları yasaktır, sadece öğle yemeğinde mola verme hakları vardır. Bu da işimize gösterdiğimiz disiplini ispat etmeye yeterlidir.
           Bu güne kadar temizlik şirketlerinden aldığınız hizmetlerden memnun kalmayan kişiler için bu firmayı kurduk, ve başarı ile devam ediyoruz, elbette hatalarımız da oluyordur ama en büyük özelliğimiz, hatalarımızdan ders alarak yolumuza sizlere daha iyi hizmet vermek için devam ediyoruz. Yaptıklarımız ve çalışmalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, yada kendi evinizin temizliği konusunda soru sormak, için bize ulaşabilirsiniz. 


Ev Temizliği Nasıl Fiyatlandırılmalı

  BİZİ TÜM TEMİZLİK ŞİRKETLERİNDEN  ÜSTÜN TUTAN ÖZELLİĞİMİZ.  

  ANADOLU YAKASI

  AVRUPA YAKASI
Evinizde Nasıl Temizlik Yapıyoruz ? 

Hafta Sonu da Çalışıyoruz

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......