Koltuk Yıkama Denince İzmir  Koltuk Yıkama  Tercih Edilir. 


                     İtalyan Profesyonel makine ile koltuklarınız ilk günkü kadar temiz ve ilk günkü kadar yenilenir.  Aklınıza gelebilecek her türlü leke çıkarılır.  Koltuk yıkama işine en önemli şey Kullanılan makinenin gücüdür. Piyasada Çin malı makinelerle daha ucuza yıkayan firmalara inanmayınız. Koltuklarınızı bize yıkatın, yılda bir defa yapılacak bu işlemde pırıl pırıl koltuklara sahip olun. 

                  Hijyen açısından yapılan koltuk temizliğimiz de tüm mikroplar ölür. Kullandığımız kimyasallar arasında yüzde 0,5 oranında hidrojen peroksit kullanılmaktadır. Koltuklarınıza zarar vermeyeceği ve  bu küçük oranın tüm virüsleri öldürdüğü de sağlık bakanlığı wep sitesinde yayınlanmıştır. 


                 Koltuk yıkama olarak oluşturduğumuz kendimize ait formülümüzün içinde leke çıkartıcı, kumaşa hoş koku vermesi ve de yumuşatması için de değişik katkı maddelerimiz vardır. Ve formül tamamen Temizlik Bizden Sorulur . Com firmasına aittir. 


              İzmir'in her yerine aracımızla gelip sizlere hizmet verirken fiyat farkı yansıtmamaya özen göstermekteyiz. 


            Bir takım koltuk iki üçlü ve iki tekli olarak adlandırılır. Daha fazlası için ek ücret istenir. Fakat yemek masası sandalyelerimiz de şirketimiz tarafından ücretsiz yıkanır. 


             Koltuklarınızın deri yada sunu deri kısımları varsa bunu da el bezi ile silerek temizlik hizmeti vermekteyiz. 

            Kullanışlı Koltuk Kumaşı Seçenekleri

En kullanışlı kumaş, ihtiyaçlarınıza uygun olan kumaştır. Bu nedenle yeni koltuk takımları içerisinden seçim yaparken ya da eski koltuklarınızın yeniden döşenmesini sağlarken dikkat etmeniz gereken şey ihtiyaçlarınız olmalıdır. Önerimiz kendinize ihtiyaçlarınız için bir liste yapmanız. Bu listeyi yaparken yaşam şartlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Küçük çocuğunuzun olması ya da evde bir hayvan beslemeniz koltuk kumaşı seçiminde belirleyici unsurlar olabilir. Bu durumda ihtiyacınız olan silinebilir özellikte, lekeyi içerisine hapsetmeyecek türde kumaşları tercih etmeniz gerekecektir.

“Her şeyi anladım, ama kumaş türleri hakkında hiçbir fikrim yok” dediğinizi duyar gibiyiz. Çok normal değil mi? Bir mağazada koltuk seçeneklerine bakarken satış danışmanı sizi bildiği kadarıyla kumaşlar hakkında bilgilendirebilir. Ama önemli olan zaten o mağazaya bir ya da birkaç fikirler gitmek değil midir? Gelin kullanışlı koltuk kumaşı türlerine biraz yakından bakalım:

Kadifeye Benzer, Kadifeden Daha Kullanışlı: Tay Tüyü

Koltuk kumaşları içerisinde son dönemin favori seçeneği tay tüyü oldu. Kadife kumaşa benzerliğiyle dikkat çeken ve dokununca bile insanın kendisini iyi hissetmesini sağlayan tay tüyü, seçkin koltuk tasarımlarında tercih ediliyor. Bir koltuğun tasarımını öne çıkaran unsur çoğu zaman kumaş türü oluyorken, tay tüyü kumaşı tercih etmek daha etkileyici bir görünüm yaratmanıza  olanak tanıyacaktır eğer gösterişli bir salon dekarasyonu yapmak istiyorsanız, koltuk kumaşında seçiminizi tay tüyü olmasını öneririz.

İzmir Koltuk Yıkama
​​​​​​​​​​ TEMİZLİK  BİZDEN SORULUR .COM

   


İzmir Koltuk Yıkama 

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......