Eviniz ilaçlanmadan önce mutlaka temizlik yapılması şarttır . Bunun İçin Profesyonel Temizlik Firmamızdan yardım alabilirsiniz.  İlaçlama yapılan yerlerin üstünden kesinlikte temizlik işlemi uygulanmaz. İlacımızın etkisi yaklaşık iki yıl boyunca kalıcıdır, fakat biz sadece bir yıl olarak garanti vermekteyiz. İlaçlamanın yapılacağı yerlerin seçimi profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir. Ve ilacın uzun süre kalıcı etkisi bu şekilde sağlanır. Her türü yapılan ilaçlama evinize giren böceklerin ölmesine sebep olur. Fakat toplu bir apartmanda oturuyorsanız yapılan ilaçlamanın tüm apartmana ve apartman çevresine yapılması şarttır.  Bu sayede böcekler evinize ulaşmadan önce ölür. Evinizde ölü böcek görmek istemiyorsanız, ilaçlama işlemini mutlaka bize yaptırmanız gerekmektedir. 

                                          Yapılan ilaçlamanın hiç bir yan etkisi ve de kötü kokusu yoktur. Eviniz ilaçlandıktan kısa bir süre sonra evinizde oturmaya devam edebilirsiniz. 

                                          İlaçlarımız tamamen yurt dışından gelir ve kesinlikle sağlığa zararı yoktur. Piyasada satılan ucuz ilaçlar firmamızca asla kullanılmaz.  Bu yüzden ilaçlama işlemleriniz konusunda göstermiş olduğumuz hassasiyeti sizler de göstermeli ve bizlere ulaşmalısınız. 

                                           Evimiz de ve iş yerimiz de ki böcekler sadece kötü görüntü vermez, aynı zamanda sağlığımıza da çok büyük zararlar vermektedir. Bu yüzden ilaçlama işlemlerini mutlaka bu işi gerçekten bilen ve doğru ilaçları nerede nasıl kullanacağını bilen  firmamıza yaptırmanızı  tavsiye ederiz.​​  İzmir İlaçlama

İlaçlama

  0 555 559 37 77

1. Ev İlaçlama

​2. Okul İlaçlama

3. Anaokulu Yuva İlaçlama

4. Otel İlaçlama

5. Yurt İlaçlama

6. Restaurant İlaçlama


7. Bina Site İlaçlama
8. Avm Mağaza İlaçlama
9. Hastane Klinik İlaçlama
10 . Market İlaçlama
11. Fırın İlaçlama

Böcek ilacı nedir? Böcek ilacı; böcekleri, haşereleri, kemirgen zararlı diğer canlıları yok etmek için üretilen kimyasal içerikli bir maddedir. Bir çeşit pestisittir. Kimya alanında yaşanan gelişmelere bağlı olarak geliştirilen ve aslında tarımda verimliliği arttırmak için kullanılan bir ilaç çeşididir.

Ancak zamanla kullanım alanı artarak, evlerin haşerelerden ya da zararlı diğer canlılardan kurtulması için kullanılmaya kadar gelmiştir. Böcek ilaçlarının içeriğinde, böceklerin ve larvalarının öldürülmesine yarayan ovisid ve larvisidleri içerir. Bu sayede böceklerin zararlı etkilerinden veya oluşturdukları sağlık risklerinden kurtulmamıza yardımcı olur.

Sağlık Bakımından Zararlı Maddelerdir

Daha çok zirai alanda bitkilerin haşerelerden korunması için kullanılan böcek ilaçları, insan sağlığı açısından oldukça zararlı kimyevi maddeler içerir. Doğrudan alındığında ölümcül ettikleri olabilen bir ilaçtır. Aynı zamanda kokulu böcek ilaçları başta olmak üzere, kokusuyla da insan sağlığına doğrudan zararlar verebilir. Aşırı koku alımında ölümcül sonuçlar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla bu ilaçların uygulaması kesinlikle uzman ekip tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Böcek İlacı Çeşitleri 

Böcek ilacı çeşitleri içerik bakımından ve etki gösterme şekilleri bakımından farklı özelliklere sahiptir. Genel olarak iki çeşit böcek ilacı vardır. Bunlar:

Sistematik Böcek İlaçları: bu tür böcek ilaçları daha çok bitkiler üzerinde kullanılan ilaçlardır. Bu ilaç bitkiye zarar vermez. Ancak böcek için çekici bir besin sanılır ve böcek, ilacı tükettiğinde kısa bir zaman içerisinde ölür.
Temas Böcek İlaçları: bu tür böcek ilaçları ise böceklere temas ettiği an etkisini gösteren ilaç grubudur. Böceğin tüketmesine gerek yoktur. İlaçlamada en çok kullanılan ilaç türüdür.

Böcek İlacı İçeriği

Böcek ilaçları içerik bakımından da farklıdır. Aynı zamanda bitkiler tarafından da doğrudan üretilen ilaç türleri de bulunur. Bunların başında nikotin gelir. Nikotin, en doğal böcek ilacı olarak bitkisi tarafından üretilir.  Aynı zamanda nikotin içerikli organik böcek ilaçları da vardır. Bu ilaç türü olumsuz yan etkileri nedeniyle Avrupa’da yasaktır. Ancak ABD, Rusya, Çin, Hindistan gibi ülkelerde halen kullanılmaktadır.

Böcek İlacı Hangi Maddelerden Yapılır?

Peki, böcek ilaçları nasıl yapılır? Daha çok kimyasal olarak üretilen böcek ilaçlarının içeriğinde daha çok bakır, arsenat ve sülfür gibi maddeler kullanılır. Bu maddelerle bazı bileşimler elde edilerek böcekler için öldürücü etkileri olan böcek ilacı elde edilir. Arsenat ve bakır bileşimlerden elde edilen böcek ilaçları daha nadir üretilir. En yaygın olarak evlerde, tarımda ve diğer alanlarda kullanılan böcek ilacı daha çok sülfür maddesi bileşenlerinden elde edilir.

Dolayısıyla sülfür maddesinin en çok böcek ilaçlamada kullanıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca florin bileşimlerinden de böcek ilacı elde edilir. Ancak genel olarak organik ve inorganik böcek ilaçları kıyaslaması yapılaması gerekirse organik temelli böcek ilaçları daha çok kullanılmaktadır.

Hangi Böcek İlaçları Daha Etkilidir?

Organik, yani böceklere karşı bitkisel savunma mekanizması ile üretilen maddelerin temel alınarak üretilen böcek ilaçları inorganik böcek ilaçlarından daha yaygın olarak kullanılır. Çünkü etki bakımından daha iyi sonuçlar ortaya koyan ve doğal bitki savunma mekanizması benzeri olan ilaçlardır. Hangi böcek ilaçları daha etkilidir diye sorarsanız; organik bazlı böcek ilaçları diyebiliriz.

Son olarak belirtmek isteriz ki; böcek ilaçlama oldukça ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Eğer böcek ilaçlama yapacaksanız; kesinlikle bu işin ehli olan bir ekipten ya da firmadan profesyonel destek almalısınız. Bu sayede hem daha iyi sonuçlar elde edersiniz hem de sağlığınızı riske atmamış olursunuz.

Evlerinizi haşerelere karşı en hesaplı şekilde ve en az Bir yıl kalıcı şekilde ilaçlatmak istiyorsanız, ulaşmanız gereken tek firmayız. Faturalı Garantili İlaçlama Fiyatımız Hakkında arayarak bilgi alınız.


İlaçlama Nasıl Olur Ve Nasıl Yapılmalıdır ?

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......