EV TEMİZLİĞİ 

Elemanlarımız kendi bünyemiz de yetiştirilerek sizlerin hizmetinize verilir. Bizlerden memnun kalmanız için sizlerin vereceği puanlar ile elemanlarımızı kontrol ederiz. İlk önceliğimiz sizin değerlendirmelerinizdir.


YAZLIK TEMİZLİĞİ


 Halı Koltuk Yıkama  Servisi

APARTMAN MERDİVEN TEMİZLİĞİ

             Apartman temizliğinizi daire başına 25 TL gibi ayda 4 defa olmak üzere en hesaplı şekilde temizliyoruz. Temizlik malzemeli olarak ücretimiz 27,5 TL daire başına aylık ücrettir. 

otel temizliği
cam temizliği
​​​​​​​​​​ TEMİZLİK  BİZDEN SORULUR .COM

VİLEDA NASIL KULLANILIR 


 Sitemizden bu açıklamayı yapmak hiç doğru değil ama tüm iyi niyetimiz ile doğru temizlik anlayışını yaymak istiyoruz.  Evinizin temizliğinde bizi seçmez iseniz bile, evinizde doğru işlem yapılıp yapılmadığında temizlik yapanları uyarabilir ve doğrusunu öğretebilirsiniz. En hijyenik temizliği sizlere açıklıyoruz. 


Vileda kullanım şeklini  bu güne kadar tüm ev hanımları ve tüm temizlik şirketleri yanlış uygular. Neden mi ?   Çünkü vileda kovasına deterjan doldururlar ve temizlik yaptıktan sonra pislenmiş vileda ucunu deterjanlı suya batırıp  kirlerin burada birikmesine  neden olurlar. Daha sonra pislenmiş deterjanlı su ile temizlik yapılmaya çalışılır.  Ve tozu bir yerden alıp öteki tarafa bulaştırmaktan öteye gitmez.

Oysa vileda kovasına duru su konulur ayrı bir kovada da deterjanlı su, vileda ucunu önce deterjanlı suya batırıp sıktıktan sonra  temizliğe başlanır pislenmiş vileda ucu vileda kovasında ki duru suda çalkalandıktan sonra sıkılıp deterjanlı kovaya temiz bir şekilde batırılıp, sonra sıkıp temizliğe devam edilir. Böylece bütün kir duru suda birikir ve arada duru suyumuzu değiştirmekte çok fayda vardır.  Hem az deterjanla çok iş hemde temiz deterjanlı su ile çok daha yararlı temizlik yapılmış olur. Bu işlem sonucunda viledanız daima yerdeki tozları toplar ve temiz olduğu içinde tozdan eser kalmaz.


                         Eski kullandığımız sistemde pislenmiş deterjanlı suyu her yere bulaştırmaktan başka işlem yapılamaz ama ne yazık ki temizlik anlayışı bu eski sitemden  ibarettir.  Eski sitemle temizlik yapıldığında parmaklarınızı yere sürtüp kontrol edin parmaklarınız toz olacaktır. Ama size öğretmiş olduğumuz bu sistem ile yerleriniz tertemiz olacak ve eviniz çok daha uzun süre temiz kalacaktır. Evinizde yapılan temizlikte kir oranının azalması eviniz temiz gösterir fakat tamamen kirin kalkması tertemiz gösterir. Peki arada ki fark nedir ? Toz oranının azalması evin kısa sürede eski toz oranına ulaşıp hemen pis gözükmesine sebep olur. Bu şekilde yapılan temizlikte hiç toz kalmayacağı için eviniz toz biriktirene kadar çok daha uzun süre temiz kalır. Eski  Gizli Formül Bitkisel ürünümüz ile yapılan temizlikte evinize ekstra bir parlaklık sağlanır. 

        PROFESYONEL  EV - VİLLA - OFİS

          TEMİZLİĞİ  EĞİTİMLİ PERSONEL

temizlik
ofis temizliği
Halı Koltuk Yıkama

Sadece İzmir İçin geçerli bu hizmetimizde Koltuklarınızı ilk gün ki haline çeviriyoruz. Duvardan duvara halılarınızı evinizde yıkıyoruz.

merdiven temizliği

Haftalık ofis temizliğinde KDV dahil fiyatlarla çalışıyoruz. 

Housekeeping Hizmetlerimiz

Yazlık Temizliğinde sadece eleman göndererek en hesaplı fiyatlarla evlerinizi temizlemenizi sağlıyoruz

cam temizliği

YAZLIK TEMİZLİĞİ

CAM KAPI PENCERE TEMİZLİĞİ


Eviniz de yapılacak hizmet az ise 4 Saat temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

​​ev temizliği 700 TL

Den Başlayan Fiyatlarla

OFİSLERİNİZ İÇİN BİZİ TERCİH EDİNİZ

     Otel Motel Pansiyon ve günlük evlerin temizlenmesi hizmeti.

yazlık temizliği
......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......