Hepimizin bir vileda kullanma şekli vardır.  Sitemizden bu açıklamayı yapmak hiç doğru değil ama tüm iyi niyetimiz ile doğru temizlik anlayışını yaymak istiyoruz.  Evinizin temizliğinde bizi seçmez iseniz bile, evinizde doğru işlem yapılıp yapılmadığında temizlik yapanları uyarabilir ve doğrusunu öğretebilirsiniz. 

Vilada kullanım şeklini  bu güne kadar tüm ev hanımları ve tüm temizlik şirketleri yanlış uygular. Neden mi ?   Çünkü vileda kovasına deterjan doldururlar ve temizlik yaptıktan sonra pislenmiş vileda ucunu deterjanlı suya batırıp  kirlerin burada birikmesine  neden olurlar. Daha sonra pislenmiş deterjanlı su ile temizlik yapılmaya çalışılır. 

Oysa vileda kovasına duru su konulur ayrı bir kovada da deterjanlı su, vileda ucunu önce deterjanlı suya batırıp sıktıktan sonra  temizliğe başlanır pislenmiş vileda ucu vileda kovasında ki duru suda çalkalandıktan sonra sıkılıp deterjanlı kovaya temiz bir şekilde batırılıp, sonra sıkıp temizliğe devam edilir. Böylece bütün kir duru suda birikir ve arada duru suyumuzu değiştirmekte çok fayda vardır.  Hem az deterjanla çok iş hemde temiz deterjanlı su ile çok daha yararlı temizlik yapılmış olur.

                         Eski kullandığımız sistemde pislenmiş deterjanlı suyu her yere bulaştırmaktan başka işlem yapılamaz ama ne yazık ki temizlik anlayışı bu eski sitemden  ibarettir.  Eski sitemle temizlik yapıldığında parmaklarınızı yere sürtüp kontrol edin parmaklarınız toz olacaktır. Ama size öğretmiş olduğumuz bu sistem ile yerleriniz tertemiz olacak ve eviniz çok daha uzun süre temiz kalacaktır. Evinizde yapılan temizlikte kir oranının azalması eviniz temiz gösterir fakat tamamen kirin kalkması tertemiz gösterir. Peki arada ki fark nedir ? Toz oranının azalması evin kısa sürede eski toz oranına ulaşıp hemen pis gözükmesine sebep olur. Bu şekilde yapılan temizlikte hiç toz kalmayacağı için eviniz toz biriktirene kadar çok daha uzun süre temiz kalır. Eski  Gizli Formül Bitkisel ürünümüz ile yapılan temizlikte evinize ekstra bir parlaklık sağlanır. Bu da hiç bir yerde satılmadığı için Evinizi her zaman biz temizlemekten gurur ve onur duyarız. TEMİZLİK BİZDEN SORULUR . COM


İZMİR DE TEMİZLİK ŞİRKETİ TAVSİYE​

   05347882925


        Temizlik Şirketi olarak, reklam maliyetlerimizi düşürmek ve sizlere daha hesaplı hizmet sunabilmek için, yeni bir yöntem geliştirdik. Bizi tavsiye ettiğiniz her evden Yüzde 10indirim alıyorsunuz.  Nasıl mı  ?Yararlanacaksınız. Bizi bir arkadaşınıza tavsiye edin, o kişi bizden   8 saatlik dolu ev temizliği aldığı tarihte hesabınıza yüzde 10 indirim eklenir, 1 ay içinde kullanma şartı vardır. İki  kişiye tavsiye ettiğinizde Yüzde 20 indirim kazanırsınız.  Kampanyamız  her tavsiye de sadece 1 kere  ve yüzde 10 olarak kullanılır.  Sadece 2 kişiye tavsiye edebilirsiniz.  İndirim kuponlarınız sadece; Tam gün 8 saatlik dolu evler için geçerlidir.Boş ve inşaat sonrası evler , yarım gün  ve 4 saatlik temizliklerde  İndirim geçerli değilidir.  

Her Ay Arkadaşlarınıza, Eşinize Dostunuza Akrabanıza Tavsiye Edin Her Ay İndirim Kuponu Kazanın. Reklamlara harcadığımız ücreti size ödeyelim. 

İzmir de temizlik şirketi tavsiye

ev temiZLİği 79 TL

​den başlayan fiyatlarla

     Tavsiye edin Yüzde 20 'ye Varan  indirim                 kuponu alın. Bir ay içinde kullanın. 

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......