Business Chanel İşin Ehli Programı Konuğu Olan Kurucumuz Hakan Uluğtekin

​​​ev temizliği 700 TL

Den Başlayan Fiyatlarla

​​​​​​​​​​ TEMİZLİK  BİZDEN SORULUR .COM
Karşıyaka temizlik şirketleri

                     Karşıyaka Temizlik denildiğinde güvenebileceğiniz tek adres olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bostanlı'dan size hizmet sunmaktayız, deneyimli ve güvenilir personellerimiz ile Temizlik Şirketleri denildiğinde akla gelen ilk firmayız. Hem en ucuz temizlik şirketleri arasında birinci sıradayız hem de en kaliteli personellerimiz ile en başarılı firmayız.


                            Hepimizin bir vileda kullanma şekli vardır.  Sitemizden bu açıklamayı yapmak hiç doğru değil ama tüm iyi niyetimiz ile doğru temizlik anlayışını yaymak istiyoruz.  Evinizin temizliğinde bizi seçmez iseniz bile, evinizde doğru işlem yapılıp yapılmadığında temizlik yapanları uyarabilir ve doğrusunu öğretebilirsiniz. 

Vilada kullanım şeklini  bu güne kadar tüm ev hanımları ve tüm temizlik şirketleri yanlış uygular. Neden mi ?   Çünkü vileda kovasına deterjan doldururlar ve temizlik yaptıktan sonra pislenmiş vileda ucunu deterjanlı suya batırıp  kirlerin burada birikmesine  neden olurlar. Daha sonra pislenmiş deterjanlı su ile temizlik yapılmaya çalışılır. 

Oysa vileda kovasına duru su konulur ayrı bir kovada da deterjanlı su, vileda ucunu önce deterjanlı suya batırıp sıktıktan sonra  temizliğe başlanır pislenmiş vileda ucu vileda kovasında ki duru suda çalkalandıktan sonra sıkılıp deterjanlı kovaya temiz bir şekilde batırılıp, sonra sıkıp temizliğe devam edilir. Böylece bütün kir duru suda birikir ve arada duru suyumuzu değiştirmekte çok fayda vardır.  Hem az deterjanla çok iş hemde temiz deterjanlı su ile çok daha yararlı temizlik yapılmış olur.

                         Eski kullandığımız sistemde pislenmiş deterjanlı suyu her yere bulaştırmaktan başka işlem yapılamaz ama ne yazık ki temizlik anlayışı bu eski sitemden  ibarettir.  Eski sitemle temizlik yapıldığında parmaklarınızı yere sürtüp kontrol edin parmaklarınız toz olacaktır. Ama size öğretmiş olduğumuz bu sistem ile yerleriniz tertemiz olacak ve eviniz çok daha uzun süre temiz kalacaktır. Evinizde yapılan temizlikte kir oranının azalması eviniz temiz gösterir fakat tamamen kirin kalkması tertemiz gösterir. Peki arada ki fark nedir ? Toz oranının azalması evin kısa sürede eski toz oranına ulaşıp hemen pis gözükmesine sebep olur. Bu şekilde yapılan temizlikte hiç toz kalmayacağı için eviniz toz biriktirene kadar çok daha uzun süre temiz kalır. Eski  Gizli Formül Bitkisel ürünümüz ile yapılan temizlikte evinize ekstra bir parlaklık sağlanır. Bu da hiç bir yerde satılmadığı için Evinizi her zaman biz temizlemekten gurur duyarız.                             Karşıyaka ile başlayıp İzmir'in her bölgesine hızla yayılarak büyüdük, hızımızı alamayıp hizmetlerimizi İstanbul'a taşıdık ve Ankara Temizlik Şirketi olarak, hizmetlerimizi Türkiye'nin üç büyük şehrinde devam ettiriyoruz. TEK BİR AMACIMIZ VARDIR ÖDEDİĞİNİZ HER KURUŞUN HAKKINI VERMEK VE ÇALIŞANLARIMIZIN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALINLARININ TERİ KURUMADAN ÖDEMEKTİR. Para kazanmayı  ikinci planda tutmamız en büyük hedefimizdir.

                        Çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bu yüzden elemanlarımız yaptıkları işlerden, sizlerin verdiği puan sistemi ile çalışmaktadır. Bizi sizler değerlendireceksiniz ki en iyi Temizlik şirketi olmaya devam edelim. Verdiğiniz puanlar ile elemanlarımız prim almaktadır ve puanları 80 puanın altına düşen elemanlarımız temizlik konusunda iş hayatına devam etmemektedirler. Bizlerin alın terlerini hak eden personeller ile yolumuza devam etmemizin en büyük amacı; sizlerin ödediğiniz her kuruşun hakkını verecek kişileri seçebilmektir. Sizin seçtiğiniz elemanlar ile çalışma hayatımıza devam ettiğimiz sürece sırtımız yere gelmediği gibi yine sizlerin en beğendiği şirket olmaya devam edeceğiz. Tek ricamız elemanlarımıza puan verirken en doğru puanlamayı yapmanızdır.. Çünkü sizlerin seçtiği personeller ile yolumuza devam ettiğimiz sürece size en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

                        Elemanlarımız hizmet verirken günde sadece 3 sigara içme hakları vardır, ve bu her şeyden önce onların sağlığı içindir.  Cep telefonu ile sadece şirket dahilinde konuşma yapabilirler, özel görüşme yaptıklarında bu size hizmet saati olarak kesinlikle geri dönecektir, nasıl ki sizlerin hakkını koruduğumuz gibi elemanlarımızın da haklarını koruruz. Böyle bir disiplin ile çalışan elemanımızın saati dolduğunda elbette sizlerin de onlara mesai ücreti ödemeniz gerekir. Bu döngüyü koruduğumuz sürece İZMİR'İN, İSTANBUL'UN VE  ANKARA'NIN EN İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ OLMA  ÖZELLİĞİMİZİ sürdürmeye devam edeceğiz . Sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın mutluluğunu yaşarken,  çalışanımızın emeğinin de her hakkını ödemekten  onur ve gururu duyarız. Sevgi ve saygı ile kalın bizleri seçtiğiniz için TEŞEKKÜRLER.

        PROFESYONEL  EV - VİLLA - OFİS

          TEMİZLİĞİ  EĞİTİMLİ PERSONEL

Karşıyaka Temizlik Şirketleri

Karşıyaka Temizlik Şirketi 

Biz Evinizde Nasıl Temizlik Yapıyoruz.

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......