​​​​​​​​​​ TEMİZLİK  BİZDEN SORULUR .COM
Mavişehir Temizlik Şirketleri

Evinizde Nasıl Temizlik Yapıyoruz.


                            Hepimizin bir vileda kullanma şekli vardır.  Sitemizden bu açıklamayı yapmak hiç doğru değil ama tüm iyi niyetimiz ile doğru temizlik anlayışını yaymak istiyoruz.  Evinizin temizliğinde bizi seçmez iseniz bile, evinizde doğru işlem yapılıp yapılmadığında temizlik yapanları uyarabilir ve doğrusunu öğretebilirsiniz. 

Vilada kullanım şeklini  bu güne kadar tüm ev hanımları ve tüm temizlik şirketleri yanlış uygular. Neden mi ?   Çünkü vileda kovasına deterjan doldururlar ve temizlik yaptıktan sonra pislenmiş vileda ucunu deterjanlı suya batırıp  kirlerin burada birikmesine  neden olurlar. Daha sonra pislenmiş deterjanlı su ile temizlik yapılmaya çalışılır. 

Oysa vileda kovasına duru su konulur ayrı bir kovada da deterjanlı su, vileda ucunu önce deterjanlı suya batırıp sıktıktan sonra  temizliğe başlanır pislenmiş vileda ucu vileda kovasında ki duru suda çalkalandıktan sonra sıkılıp deterjanlı kovaya temiz bir şekilde batırılıp, sonra sıkıp temizliğe devam edilir. Böylece bütün kir duru suda birikir ve arada duru suyumuzu değiştirmekte çok fayda vardır.  Hem az deterjanla çok iş hemde temiz deterjanlı su ile çok daha yararlı temizlik yapılmış olur.

                         Eski kullandığımız sistemde pislenmiş deterjanlı suyu her yere bulaştırmaktan başka işlem yapılamaz ama ne yazık ki temizlik anlayışı bu eski sitemden  ibarettir.  Eski sitemle temizlik yapıldığında parmaklarınızı yere sürtüp kontrol edin parmaklarınız toz olacaktır. Ama size öğretmiş olduğumuz bu sistem ile yerleriniz tertemiz olacak ve eviniz çok daha uzun süre temiz kalacaktır. Evinizde yapılan temizlikte kir oranının azalması eviniz temiz gösterir fakat tamamen kirin kalkması tertemiz gösterir. Peki arada ki fark nedir ? Toz oranının azalması evin kısa sürede eski toz oranına ulaşıp hemen pis gözükmesine sebep olur. Bu şekilde yapılan temizlikte hiç toz kalmayacağı için eviniz toz biriktirene kadar çok daha uzun süre temiz kalır. Eski  Gizli Formül Bitkisel ürünümüz ile yapılan temizlikte evinize ekstra bir parlaklık sağlanır. Bu da hiç bir yerde satılmadığı için Evinizi her zaman biz temizlemekten gurur duyarız. TEMİZLİK BİZDEN SORULUR . COM


Hafta Sonu da Çalışıyoruz

​​​                       Personellerimizi özenle seçeriz. İnsan kaynaklarımız personellerimizi seçtiğinde adaylarımız bir eğitime tabi tutulurlar. Eğitim sonrasında, onları bir staj bekler ve bu staj ayrıca eleman adaylarımız için bir sınavdır. Bu sınavı geçen personellerimiz hizmet vermeye başlar. Bu da yeterli değildir, elemanlarımız çalışmaya başladıklarında her temizlikten sonra, sizlerden 100 üzerinden bir puan alırlar ve bu puan 80 puanın altına düştüğü an da çalışmaya devam edemezler. İyi puan aldıklarında onlara prim verip ödüllendiririz ki yaptıkları işlerinin kalitesi daha da artsın . Ayrıca yavaş çalıştıklarına dair 3 şikayette şirket ile ilişikleri kesilir. Çünkü çalışma saati elemanımızı korumak için var ise sizin ödediğiniz ücrettin hakkını da bu şekilde korur ve ödenen her kuruşun hakkını verecek personeller ile çalışmaya devam ederiz.
                              Temizlik süresi boyunca elemanlarımızın cep telefonu ile şirket dahili dışında konuşmaları yasaktır. 
 Sigara içmeyen personel seçeriz fakat işini iyi yapan sigara içen personelimizin de 8 saatlik çalıma süresi boyunca evin dışında sadece 2 sigara içme hakkı vardır. Tüm bunların yanı sıra personelimiz evinizden ayrılırken, sizler onların yaptığı işleri kontrol edip beğenmediğiniz yerleri tekrardan yaptırma hakkına sahipsinizdir. Biz işimizi hızlı yaparken savruk davranmayız ve tek isteğimiz de yapılan işi ev sahibinin beğenmesidir. Beğenmediği taktirde o evden ayrılmayız. 

Ev temizliği demek bizim hafife aldığımız, yada küçümsediğimiz bir iş değildir.

                                    Temizlik Bizden Sorulur. Com Ekibi olarak biz sizin evinize yani hayatta en fazla zaman geçirip huzur bulduğunuz yuvalarınıza bu kadar değer veririz. Evlerinizde temizliğe ve hijyene değer veriyor iseniz, evinizin temizliğinden biz sorumluyuz. Sizlere hizmet vermek ve işimizi hakkı ile yapmak için sizleri bekliyoruz ve size sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. 0 534 788 29 25    


Mavişehir Temizlik Şirketleri

                                   MAVİŞEHİR EV TEMİZLİĞİ


     Profesyonel ve deneyimli elemanlarımız ile sizlere gündelikçi, bayan eleman gönderiyoruz. Ekip gerektiğinde de ekiplerimizi yönlendiriyoruz. yarım gün ve tam gün programlarımız olduğu için küçük evlere de hizmet sunuyoruz. Temizlik elemanlarımızın sabıka kayıtlarına çok değer veririz. Evlerinize güvenerek teslim etmeniz için. Ama her zaman değerli eşyalarınızı kilit altına almanızı da tavsiye ederiz. Anasayfamıza dönerek evlerinizde nasıl temizlik yaptığımız hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.  Bizleri daha iyi tanımak isterseniz de sizlere bir telefon kadar uzağız. 

          Koltuk Yıkama işlemlerinizi Profesyonel İtalyan makine ile ilk günkü haline çeviriyoruz. 

  BİZİ TÜM TEMİZLİK ŞİRKETLERİNDEN  ÜSTÜN TUTAN ÖZELLİKLERİMİZ.  

​​​ev temizliği 300 TL

Den Başlayan Fiyatlarla

        PROFESYONEL  EV - VİLLA - OFİS

          TEMİZLİĞİ  EĞİTİMLİ PERSONEL

MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......