Kısa Süreli Temizlik İş Sözleşmesi  1. Yapılacak iş ev, villa, ofis , iş yeri, fabrika  temizliği.
 2. Şirketimiz tarafından gönderilen gündelikçi temizlik elemanı, şirketimiz bünyesinden ayrılmış olsa bile, şirketimizin haberi ve izni olmadan tekrar kendi verdiğiniz adretse yada da başka bir  adreste çalıştırdığınız tespit edilirse şirketimize  ‘’2000’’ TL tazminat ödemeyi kabul ve beyan etmiş olursunuz.  Lütfen size gönderdiğimiz elemanımıza şirketimiz dışında iş teklif etmeyiniz. Tekrar temizliğiniz için elemanımız ile değil, şirketimiz ile irtibata geçiniz.
3. Telefon kaydı ile alınan temizlik hizmetinizde, çalışma saati sonunda yapılan TEMİZLİK ücretini işi yapan kişiye teslim edeceğinizi kabul ve beyan etmiş . Ücret  telefon kayıtlarına geçen ücrettir. 
4. Temizlik süresi , anlaşmış olduğunuz saati geçer ise ek mesai ücreti olarak 4 saatlik temizlikte 1 saat ücreti 25 TL , 8 saatlik Temizlik süresinde ise 1 saat için  kişi başı 20 TL mesai ücreti ödeyeceğimi kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.
5.  8 saatlik çalışmalarda öğle yemeği temizlik yaptıran  tarafından verilecektir.
6. Çalışma saatleri boyunca tavan silme, koltuk ve halı ovalama dışında her iş yapılacaktır.

7. Temizlik malzemeleri temizlik yaptıran kişiye aittir. Vilada kovası, temizlik bezleri, fırçalar ve deterjanlar vs.

8. Altın ziynet gibi değerli eşyalarınızı kilit altında tutacağınızı, kaybından doğacak zararda sorumluluğun tarafınıza ait olduğunu kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 

9. Temizlik gününü bir gün öncesinden saat 14:00 a kadar  iptal edeceğimi, bir gün önce ve aynı günde iptal eder isem telefon kayıtlarında anlaşmış olduğum temizlik ücretini ödeyeceğimi kabul ve beyan etmiş olursunuz. 

10. Temizlik sırasında yanlışlıkla kırılan eşyalar, cam, duşakabin camı, vs,  şirketimiz tarafından karşılanmayacaktır. Kırılacak türden değerli eşyaların temizliğini yaptırmayınız. Yada yapılırken yanında olunuz. 

11.  Telefon görüşmelerimiz kayıt altında olduğundan, bizden telefon kaydı ile temizlik hizmeti aldığınız da bu sözleşme maddelerini kabul ve beyan etmiş olursunuz.

A)  Sözleşmede düzenlenmemiş konularda kanun ve mevzuat hükümleri saklıdır.
B)  Uyuşmazlıklarda çözüm merci İZMİR mahkeme ve icra daireleridir.
c)   İş bu hizmet akdi,  telefon konuşma kayıtlarında ki,  şartları gün saat ve ücreti geçerlidir, aynı temizlik elemanını evinizde çalıştırmadığınızda geçerliliğini yitirir.İzmir Temizlik Sözleşme
......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......