​TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

  BİZİ TÜM TEMİZLİK ŞİRKETLERİNDEN  ÜSTÜN TUTAN ÖZELLİĞİMİZ.  

 0534 788 29 25


Temizlik şirketleri online

ev temiZLİği 79 TL

​den başlayan fiyatlarla

​​                       Personellerimizi özenle seçeriz. İnsan kaynaklarımız personellerimizi seçtiğinde adaylarımız bir eğitime tabi tutulurlar. Eğitim sonrasında, onları bir staj bekler ve bu staj ayrıca eleman adaylarımız için bir sınavdır. Bu sınavı geçen personellerimiz hizmet vermeye başlar. Bu da yeterli değildir, elemanlarımız çalışmaya başladıklarında her temizlikten sonra, sizlerden 100 üzerinden bir puan alırlar ve bu puan 80 nin altına düştüğü an da çalışmaya devam edemezler. İyi puan aldıklarında onlara prim verip ödüllendiririz ki yaptıkları işlerinin kalitesi daha da artsın . Ayrıca yavaş çalıştıklarına dair 3 şikayette şirket ile ilişikleri kesilir. Çünkü çalışma saati elemanımızı korumak için var ise sizin ödediğiniz ücrettin hakkını da bu şekilde korur ve ödenen her kuruşun hakkını verecek personeller ile çalışmaya devam ederiz. Tüm bu çalışma politikamız müşteri memnuniyeti ile derecelendirildiği için sizlerin memnun kaldığı personeller ile yolumuza devam ederiz. 
                              Temizlik süresi boyunca elemanlarımızın cep telefonu ile şirket dahili dışında konuşmaları yasaktır. 
 Önemli bir telefon geldiği taktirde yaptıkları konuşma sürelerini çalışma saatine eklemek zorundadırlar. Sigara içmeyen personel seçeriz fakat işini iyi yapan sigara içen personelimizin de 8 saatlik çalıma süresi boyunca evin dışında sadece 3 sigara içme hakkı vardır. Tüm bunların yanı sıra personelimiz evinizden ayrılırken, sizler onların yaptığı işleri kontrol edip beğenmediğiniz yerleri tekrardan yaptırma hakkına sahipsinizdir. Biz işimizi hızlı yaparken savruk davranmayız ve tek isteğimiz de yapılan işi ev sahibinin beğenmesidir. Beğenmediği taktirde o evden ayrılmayız.  Beğenilmeyen yerleri tekrar temizleriz. Temizlik bitiminde sizlere gönderdiğimiz eleman puan cetvelini doldurmayı unutmayınız. 

Ev temizliği demek bizim hafife aldığımız, yada küçümsediğimiz bir iş değildir.

                                    Temizlik Bizden Sorulur. Com Ekibi olarak biz sizin evinize yani hayatta en fazla zaman geçirip huzur bulduğunuz yuvalarınıza bu kadar değer veririz. Evlerinizde temizliğe ve hijyene değer veriyor iseniz, evinizin temizliğinden biz sorumluyuz. Sizlere hizmet vermek ve işimizi hakkı ile yapmak için sizleri bekliyoruz ve size sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. 0 534 788 29 25    


......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......