URLA TEMİZLİK  ŞİRKETİ

Hafta Sonu Çalışıyoruz

05347882925


Urla Temizlik Şirketleri
Urla Temizlik Şirketi


                            Hepimizin bir vileda kullanma şekli vardır.  Sitemizden bu açıklamayı yapmak hiç doğru değil ama tüm iyi niyetimiz ile doğru temizlik anlayışını yaymak istiyoruz.  Evinizin temizliğinde bizi seçmez iseniz bile, evinizde doğru işlem yapılıp yapılmadığında temizlik yapanları uyarabilir ve doğrusunu öğretebilirsiniz. 

Vilada kullanım şeklini  bu güne kadar tüm ev hanımları ve tüm temizlik şirketleri yanlış uygular. Neden mi ?   Çünkü vileda kovasına deterjan doldururlar ve temizlik yaptıktan sonra pislenmiş vileda ucunu deterjanlı suya batırıp  kirlerin burada birikmesine  neden olurlar. Daha sonra pislenmiş deterjanlı su ile temizlik yapılmaya çalışılır. 

Oysa vileda kovasına duru su konulur ayrı bir kovada da deterjanlı su, vileda ucunu önce deterjanlı suya batırıp sıktıktan sonra  temizliğe başlanır pislenmiş vileda ucu vileda kovasında ki duru suda çalkalandıktan sonra sıkılıp deterjanlı kovaya temiz bir şekilde batırılıp, sonra sıkıp temizliğe devam edilir. Böylece bütün kir duru suda birikir ve arada duru suyumuzu değiştirmekte çok fayda vardır.  Hem az deterjanla çok iş hemde temiz deterjanlı su ile çok daha yararlı temizlik yapılmış olur.

                         Eski kullandığımız sistemde pislenmiş deterjanlı suyu her yere bulaştırmaktan başka işlem yapılamaz ama ne yazık ki temizlik anlayışı bu eski sitemden  ibarettir.  Eski sitemle temizlik yapıldığında parmaklarınızı yere sürtüp kontrol edin parmaklarınız toz olacaktır. Ama size öğretmiş olduğumuz bu sistem ile yerleriniz tertemiz olacak ve eviniz çok daha uzun süre temiz kalacaktır. Evinizde yapılan temizlikte kir oranının azalması eviniz temiz gösterir fakat tamamen kirin kalkması tertemiz gösterir. Peki arada ki fark nedir ? Toz oranının azalması evin kısa sürede eski toz oranına ulaşıp hemen pis gözükmesine sebep olur. Bu şekilde yapılan temizlikte hiç toz kalmayacağı için eviniz toz biriktirene kadar çok daha uzun süre temiz kalır. Eski  Gizli Formül Bitkisel ürünümüz ile yapılan temizlikte evinize ekstra bir parlaklık sağlanır. Bu da hiç bir yerde satılmadığı için Evinizi her zaman biz temizlemekten gurur ve onur duyarız. TEMİZLİK BİZDEN SORULUR . COM


Urla Temizlik Şirketi olarak sadece elaman yolluyoruz, böylelikle gereksiz yere benzin ve şoför maliyeti ödemekten kurtuluyorsunuz. Boş evlerde tam teşekküllü temizlik malzemeleri ile de ekip yolluyoruz. Bizleri temizlik konusunda seçmeniz için en büyük özelliğimiz; elemanlarımız puan sistemi ile çalışmaktadır. Sizlerden aldığımız puanlarla elemanlarımızı değerlendirip, çalışma hayatına devam edip etmemesine karar veriyoruz. Böylelikle elimizde çok iyi hizmet veren elemanlarımızı sayenizde seçiyoruz. 

Bilindiği gibi uzaktan insan çalıştırmak oldukça zordur, bizler bu zorluğu sizin sayenizde aşıyoruz. Her türlü villa olsun apartman dairesi yada ofisiniz olsun sizlere hizmet vermek için Karşıyaka Bostanlı da olsak bile eleman ihtiyacınıza cevap verebiliyoruz. Size sadece bir telefon kadar uzağız arayarak randevu almanız yeterlidir.  Randevu aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey işinizi teslim alırken kontrollerinizi yapıp elemanlarımızın puan cetvellerini doldurmaktır. Beğenmediğiniz yerlerin temizliğini tekrardan yaptırma hakkına sahipsiniz. Fakat elemanlarımız evinizden çıkmadan önce hata varsa tespitini yapmalısınız. Elemanlarımızın bir öğle yemeği size aittir. 

​​​ev temizliği 700 TL

Den Başlayan Fiyatlarla

Ayrıntılı bilgi için Lütfen Ana Sayfaya dönünüz

......www.temizlikbizdensorulur.com ... ......